PROJEKTOWANIE
PRODUKCJA
REALIZACJA
TWOJEGO
PROJEKTU

WYŚLIJ ZAPYTANIE

Neo Spiro

od 1991 r.


To oznacza wiele lat doświadczenia w projektowaniu. opracowywanie produktów i produkcja. Nasi projektanci i linia produkcyjna są nierozłączne. Dostosujemy się do Państwa potrzeb, wspólnie tworząc produkt.


Dobrze sobie radzimy z dopasowaniem produktu do linii produkcyjnych. Zamieniając projekt w produkt gotowy do sprzedaży.
Jak pracujemy?

Idea

Wszystko zaczyna się od pomysłu. Pomożemy ci z projektem. Wystarczy, że prześlesz nam projekt lub zdjęcie z krótkim opisem. Nasz zespół opracuje go w formie projektu.
Jak pracujemy?

DORADZTWO TECHNOLOGICZNE

Nie każdy projektant zna technologie potrzebne do realizacji swojego pomysłu, ale każdy projektant wie, jak powinien wyglądać najdrobniejszy szczegół. Zespół Neo Spiro, wykorzystując zaplecze technologiczne, doradza przy wyborze technologii i identyfikuje słabe punkty projektu.
Jak pracujemy?

PROJEKT I PROTOTYP

Pierwszym krokiem do realizacji Twojego pomysłu jest praca biura projektowego. Praca z kartką papieru i ołówkiem, a następnie przeniesienie projektu na programy komputerowe. Następnym krokiem jest wykonanie prototypu i ponowne sprawdzenie założeń projektowych.
Jak pracujemy?

PRODUKT

Po wykonaniu prototypu i omówieniu produktu, który został z powodzeniem wprowadzony do produkcji. Od tego momentu możemy mówić o produkcie gotowym do sprzedaży. Możemy również wziąć cara o pakowaniu i logistyce.

Współpracujemy z kilkoma znaczącymi markami:


https://talkinthings.com/
https://nowaszkola.com/
https://workagile.co.uk/
https://www.ottogroup.com/en/index.php
http://scan-thor.pl/
https://uk.pineapplecontracts.com/
https://palleroshop.com/
https://www.poggenpohl.com/
https://www.wehkamp.nl/
https://www.nobonobo.pl/
https://duka.com/pl/
https://houe.com/
http://www.kaniewski.design/
https://studiomacura.com/
https://lamaniahome.com/
https://nordifra.com/
Neo Spiro informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij